Od ponad 25 lat zajmujemy się informatyką. Zaczęło się od pasji wiele lat wcześniej. Od pierwszego złożonego Personal Computer. Od pierwszych myszek, płyt głównych, klawiatur, drukarek igłowych, które do dzisiaj "huczą w głowie". Na korytarzach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika stało mnóstwo "czatujących komputerów", kiedy uczyliśmy się podstaw Linuxa. Windows był zbyt łatwy :-). Sieci, sieci, internet, programowanie, uczelnia, firma. Te wszystkie obrazy nie wyleciały jeszcze z głowy. Bo to lubimy, praca jest jednocześnie naszym hobby...

Proponujemy strony internetowe

Wykonujemy nowe strony na bazie dostarczonych materiałów i tekstów. Opiekujemy się także stronami już istniejącymi. Uzupełniamy te strony modyfikacjami. Największym problem w pracy przy starej czy nowej stronie internetowej, to nie zwykle podawany przez wszystkich projekt i materiały do strony. Największym przeciwnikiem do pokonania w tej pracy jest czas. Staramy się pomóc zamawiającym, szanując ich bardzo cenny limit czasu. Chcemy jak najwięcej brać udział w kreowaniu nowego zamysłu strony internetowej.
W naszej ofercie są także strony złożone - Programy komputerowe. Nutka nowoczesności często pomoże wizerunkowi firmy w relacji z klientem. Zachęci do współpracy.

Wykonujemy naprawy komputerów i laptopów

Oferujemy szybkie terminy wykonania napraw. Preferujemy naprawy w naszym warsztacie, ale możliwe są także naprawy proste w domu u klienta. Składamy nowe komputery odpowiednio dopasowane do potrzeb. Instalujemy systemy, potrzebne oprogramowanie i internetowy sprzęt.

Zlecenia informatyczne

Programy obiegu dokumentów np. napisane w Excelu, w celu zautomatyzowania biura mogą dokonać przyspieszenia pracy przy wytwarzaniu dokumentów. Zakupione komputery należy w biurze jak najefektywniej wykorzystać. Zwykle sprzedawane na rynku programy są profilowane na 1000 podobnych firm. Firmy sprzedające program mają silny dział marketingu, który chwali się niebywałą popularnością i skutecznością. Wszystko to dla pieniędzy... Programy takie nawet po dostosowaniu do firmy (po wdrożeniu) często nie dają wyraźnego przyspieszenia pracy. Opieka posprzedażna często szwankuje, a wspomniane programy robione są w taki sposób, aby ciągle wymagały opieki.
Rozwiązaniem jest nawet prosty program od początku przeznaczony do konkretnej firmy. Nie wymagający skomplikowanego wdrożenia i szkolenia - intuicyjny.
Standardowe wdrożenie dostępnych programów, często polega na wyłączeniu 999 zbędnych i niepotrzebnych opcji. Polecamy dążenie do MINIMALIZMU, zamiast poszukiwania MAXYMALIZMU problemu.

Pogotowie informatyczne

Na terenie Płocka i okolic oraz w Warszawie służymy pomocą jako Pogotowie Informatyczne. Oferujemy także pomoc zdalną jako uzupełnienie usługi.

Zlecenia stałe + Helpdesk

Proponujemy stałą współpracę informatyczną. Strategią firmy nie jest maksymalizacja zysków, a maksymalizacja porządnie wykonanej pracy. Nie mamy aspiracji do rozrostu firmy do rozmiarów korporacji. Oczekujemy określonego niezbyt wielkiego rozmiaru działalności, który zagwarantuje przede wszystkim profesionalne i uczciwe podejście do klienta podczas prowadzenia biznesu.

Have a nice day! Have fun!