BannersBroker

praca w kanadyjskiej firmie, w programie partnerskim umożliwiającym wygenerowanie dochodu pasywnego.
Czym jest BannersBroker?

BannersBroker jest innowacyjną internetową agencją reklamową, mającą siedzibę w Toronto w Kanadzie, założoną w listopadzie 2010 roku. Firma działa na rynku reklamy internetowej wartym ponad 500 miliardów dolarów rocznie i do tej pory wypłaciła swoim partnerom ponad 200.000.000$ prowizji. Firma ma w tej chwili ponad 300000 partnerów. Bardzo szybko ilość partnerów urosła z 100000 do 300000. W Polsce jest ponad 9000 osób. Według prognoz w roku 2012 wartość wypłaconych prowizji osiągneła 150.000.000$!

W ankiecie "The Top Direct Selling Companies In The World In 2013 – Poll" BannersBroker zajmuje 3 miejsce na świecie Zobacz: http://www.businessforhome.org/2012/12/the-top-direct-selling-companies-in-the-world-in-2013-poll/

BannersBroker działa na rynku reklamy internetowej. Podobnie jak Google. Rynek reklamy internetowej jest potężny. Google w ubiegłym roku zarobił prawie 38 miliardów dolarów, z czego 95% zostało zarobione dzięki reklamom! Przychody w porównaniu z rokiem 2010 wzrosły o 10 miliardów dolarów, czyli o 37%!

BannersBroker robi to co Google, Facebook i Youtube - stara się urwać kawałek tortu rynku reklamowego w Internecie, a ten tort to ponad 500 miliardów dolarów rocznie. Google, Facebook, Youtube już nie są tym czym były wcześniej - wyszukiwarką, portalem społecznościowym i wideoteką z filmikami. Teraz są to giganci rynku reklamowego zarabiający co roku miliardy dolarów, i jednocześnie zwiększający te przychody. Tylko, że Facebook, Google, Youtube i inni podobni nie dzielą się swoimi miliardami z szarymi użytkownikami, a BB to robi.

Giganci nie muszą się dzielić bo są gigantami. Ci którzy nimi nie są, jak BB w tej chwili, muszą szukać nowych, alternatywnych sposobów zaistnienia na rynku reklamy w Internecie. W BB może póki co nie są to miliardy ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Im bedzie więcej partnerów BannerBroker, jak będzie już 150 tys. to twórcy BB będą mogli pójść negocjować z dużymi klientami, jak np. BMW czy Coca-Cola, ale póki co muszą bazować na setkach tysięcy małych klientów, często prywatnych stron internetowych, kojarząc chcących się reklamować z tymi, którzy chcą wydzierżawiać miejsca pod reklamę na swoich stronach www. Na szczęście w erze informacji nowiny rozchodzą się poprzez Internet lotem błyskawicy.

Tu chodzi o generowanie ruchu w sieci, czyli o traffic, bo to on jest złotem Internetu, kto ma traffic, ten dyktuje warunki. Giganci reklamy on-line mają ok. 20% tego rynku. Pozostałe 80% stanowią mniejsi gracze. BB ma ambicje osiągnąć 10% a obecnie ma ok.... 0,03%! Rynek reklamy on-line stale rośnie, szacuje się, że do 2015r. ma wzrosnąć jeszcze o ok. 30%. To studnia bez dna i to właśnie teraz jest czas aby na tym zarabiać. BB po 21-tu miesiącach aktywności wyświetliło nieco ponad 150 miliardów reklam, Google robi to w 3 dni. Ale i dla BannersBroker jest szansa na uzyskanie takich wyników.


Rozwój BannersBroker

Obecnie BannersBroker ma oddziały w 5-ciu panstwach. W dniach 8 i 15 lipca 2012 w portugalskim Algarve odbyły się konwencje Banners Broker. Ci, którzy zdecydowali się tam wybrać, z pewnością nie żałują. Mieli okazję bezpośredniego spotkania innych partnerów działających w BB, właściciela i pracowników firmy. Zjazd w Portugalii był oficjalnym otwarciem Banners Broker na Europę. W planach jest otworzenie kolejnych 5-ciu oddziałów. Na jesieni powstanie oddział BannersBroker Polsce.


Jak to działa?

Kupujemy tak zwane panele(miejsca reklamowe), które zarabiają dla nas pieniądze. Zysk z każdego zakupionego panelu wynosi 100%, jednak w zależności od wartości panelu czas wygenerowania 100% zysku wynosi od 2-16 tygodni. Aby móc wykupić panel, należy najpierw zakupić pakiet, w którego skład wchodzi opłata miesięczna (15$) oraz jeden lub kilka paneli (w zależności od ceny pakietu). Pakiet można kupić jeden, natomiast liczba paneli jest nieograniczona.

Nie musimy sami zajmować sie panelami i szukać miejsc w sieci internetowej, gdzie należy umieścić panele jako reklamy. Firma robi to za nas. My tylko kupujemy na zapleczu strony BannersBroker pakiety i panele.


Jak zacząć?


Pierwsze kroki w BannersBroker

  1 Rejestracja z linku osoby wprowadzającej - bezpłatna,
  2. Poznanie zasad zarabiania i wybór strategii
  3 Zasilenie swojego konta e-Wallet jednym z portfeli płatniczych: Payza, STP lub za pomocą karty kredytowej
  4 Zakup pakietu paneli i ich aktywowanie,
  5 Opcjonalnie - zakup pakietu traffic'u i paneli
  6 Promocja biznesu BannersBroker - program partnerski

 


1. Rejestracja z linku osoby wprowadzającej - bezpłatna

Rejestracja w BannersBroker jest bezpłatna i może odbyć się tylko z linku osoby polecającej. Nie można do firmy zarejestrować się bez osoby polecającej. Rejestracja jest bezpłatna. Można się zarejestrować i nie kupić nigdy niczego, pakietów czy paneli Nikt z tego powodu nie będzie ściagał.

Można się zapisać a potem przez miesiąc dwa poznawać zasady, wszystko czytać Nie ma problemu. Jak wejdzie przedstawicielstwo BannersBroker w polsce a szykuje się że bedzie na jesieni 2012 to jednym z podstawowych elementów bedzie przetłumaczenie w języku polskim strony BannersBroker, w związku z tym bedzie to jeszcze bardziej wiarygodny dla polskich użytkowników biznes. Obecnie po zarejestrowaniu masz dostep na stronie do mnóstwa materiałów i filmów instruktażowych w języku angielskim. Masz codziennie konferencje w języku angielskim a nawet hinduskim. System jest bardzo dobrze zorganizowany. Problem jest jeden, że wiele osób z Polski nie zna dobrze języka angielskiego. Nie porusza sie dobrze w programach angielskojęzycznych

Od osoby wprowadzającej możesz otrzymać materiały tłumaczone, w języku polskim. Linki do szkoleń w języku polskim, które odbywają sie w każdy poniedziałek i wtorek dla początkujących.

Zarejestruj się bezpłatnie z tego linku

   

lub Naciśnij ten przycisk


2. Poznanie zasad zarabiania i wybór strategii

Należy poznać zasady zarabiania i wybrać sobie strategię.

Elementy finansowe systemu Banners Broker

  a) Panele - udziały w miejscach reklamowych,
  b) Traffic - odsłony stron z reklamami,
  c) Booster - przyspiesza pracę paneli o 50%,
  d) Abonament - miesięczna opłata administracyjna,

Pakiet - to zestaw paneli przy pierwszym zakupie, który zawiera bezpłatny traffic na dwa cykle. Ważne jest aby wybrać optymalny dla siebie pakiet, który przyniesie odpowiednie efekty finansowe.
Trzeba na początku wiele przemyśleć w kontekscie strategii jaką chce sie realizować i odpowiedzieć sobie na parę pytań. z jaką kwotą chce sie wejść?. Czy ma to być jednorazowa kwota pierwsza czy w ciągu dwu, trzech, czterech miesięcy mają wejść jakieś dopłaty? Jakie są oczekiwania od firmy , od tego biznesu?

Jakię są strategie wyjścia? Każda strategia powinna mieć biznes plan. Nawet bardzo ogólny z kwestią finansowania. Z kwestią rozwoju i wyciągania zysków. W żadnym biznesie nie mozna uzyskać dochodu tak jak tutaj. Tutaj można pozwolić sobie na komfort że wkładasz jakiś kapitał i w ciągu 2 lub 3 miesięcy wyciąga się go ale jego wartość jest dalej w panelach i dalej pracuje dla Ciebie.

Ponieważ w tym czasie 2 do 3 misięcy co najmniej 100% jesteś w stanie pomnożyć ten kapitał, jeżeli to są mniejsze pieniądze to nie można ich zbyt szybko wyciągać z tego biznesu, chodzi o to, żeby co miesiąc wypłacać z tego pieniądze typu 500$, 1000$ a są osoby które mówią że wypłacą dopiero wtedy gdy będą miały więcej pieniędzy.


3. Zasilenie swojego konta e-Wallet jednym z portfeli płatniczych: Payza, STP lub za pomocą karty kredytowej

Aby zasilić konto eWallet na koncie BannersBroker wybieramy z menu eWallet -> Fund eWallet.


Zasilić eWallet można za pomocą karty kredytowej lub jednym z portfeli płatniczych: payza lub STP (Solid Trust Pay). Przy zasilaniu portfela pobierana jest opłata 5%.


4. Zakup pakietu paneli i ich aktywowanie

Aby zakupić pakiet wybieramy z menu Panels -> Purchase Packages.


Wybieramy odpowiadający nam pakiet pakiet .


5. Opcjonalnie - zakup pakietu traffic'u i paneli

Aby zakupić panele wybieramy z menu Panels -> Purchase Panels.


Wybieramy odpowiadające nam panele.Przy zakupie traffic packu musimy zaznaczyć wszystkie pola. Trafic pack raz zakupiony musi być ponownie kupowany za miesiąc. Firma informuje o tym, że każdego miesiąca bedziemy musieli kupić nie mniejsza niż w tym miesiacu ilość trafic packów. Jest to rygorystyczny wymóg.


6. Promocja biznesu BannersBroker - program partnerskiPolecanie BannersBroker przynosi korzyści w postaci trafiku i limitów na panele


Wypłata środków zarobionych w firmie

Obecnie w systemie mamy jeden rodzaj wypłaty środków ze strony firmowej kartę prepaidową BannersBroker.


Zarejestruj się bezpłatnie z tego linku

   

lub Naciśnij ten przyciskZobacz statystyki:


Check out Our status on all monitors Check out who is Alexa The Web Information Company Mmgstat
     
       

 

Zapisz się do BannersBroker:

Zarejestruj się bezpłatnie

 

Zapisy:

- Zapisz sie aby uzyskać dodatkowe materiały o BannersBroker
PAYZA- zalozeniekonta -zasilanie
DROPBOX-dysk-wirtualny
Skype- pobierz
Błyskawiczne przelewy miedzy bankami
Przelewy pomiedzy procesorami Płatniczymi

 


Zadzwoń do mnie- Call me Tryb SkypeMe™!

Instrukcja SolidTrustPay: