Programy MLM


Falkito
Firma zarejestrowana w Panamie. Twórcą projektu jest niemiec Thorsten Albers ktory posiada ponad 12 lat doświadczenia. Pracował między innymi w firmie OrganoGold. Planowany start to październik 2012 roku.

Falkito – firma zarejestrowana w Panamie, która chce zmienić nasze życie… Celem Falkito jest to, aby dla każdego stał się jego główną działalnością na całe życie. 

Serwis bedzie zarabiał na :

  a) penny auctions 
  b) zarobki z reklam
  c) aukcje prywatne – użytkownicy bedą mogli wystawiać własne aukcje
  d) niedługo dowiemy się więcej...


Warto już w tej chwili zapisać się do Falkito. W fazie inauguracyjnej - Pre-launch zapisać się możemy na pozycji VFP - very first person. Wszystkie osoby z statusem VFP dostaną do podziału 3% z puli światowego obrotu firmy. Z możliwością dziedziczenia !! 

Mamy 3 rodzaje członkostw :

  a) Bronze : 99€ jednorazowo i 39€ co miesiąc - dostajemy 100 bidów,
  b) Silver : 249€ jednorazowo i 59€ co miesiąc - dostajemy 250 bidów,
  c) Gold : 599€ jednorazowo i 89€ co miesiąc - dostajemy 600 bidów.


Zapisy zupełnie darmowe - registration - FalkitoParadigm Shift


Paradigm Shift


Ultimate PowerProfits lub Paradigm Shift to nowy, bardzo obiecujący program oparty między innymi o aukcje centowe (ang. penny auction), jak również będzie czerpać zyski z innych źródeł, takich jak np. sprzedaż produktów konsumpcyjnych. Śmietanka MLM z Kanady i USA tworzy zespół założycieli, m.in Todd Skipper, Grace Randall, Brian Spatola, Phil Wright i wielu innych znanych MLMówców. Założycielem i właścicielem firmy jest Scott Evans. Dochody w firmie to reklamowanie portalu aukcyjnego (złoto, srebro, biżuteria i inne produkty z wysokiej półki). Prowizja wypłacana jest od 6 razy w miesiącu. Jak sama nazwa mówi Ultimate Power Profits (po polsku Najwyższa Siła Zysków/Zarobków) da wszystkim bardzo dużo okazji do zarobienia.

Paradigm Shift ma być biznesem odmiennym od innych systemów, stabilnym, opartym na kilku filarach i zapewniającym zyski bez względu na to czy się go poleca czy nie.

 

3 różne plany kompensacyjne :

  a) Global ProfitPool (Ultimate PowerProfits)
  b) Infinity
  c) Spinfinity


Można bedzie działać we wszystkich planach jednocześnie.
Program w fazie Pre-launch. Można się zarejestrować. Zapowiada się naprawdę dobrze. Osoby zarejestrowane po 29 sierpnia nie będą miały już prawa do zysku firmy, będą miały natomiast prawo rejestracji oraz 25% za poleconego. GlobalOne, kompania która stoi za UltimatePowerProfits ma nie jedno a wiele centrów biznesowych. Aukcje, produkty głównie z bio-nauki. Wszystko będzie opisane po polsku, bo dużo osób zarejestrowało się w Polsce. Obecnie jeśli ktoś nie chce ryzykować w ciemno, proszę się zarejestrować za darmo, wziąć swój link polecający i dzielić się nim z innymi. Jak program się zacznie będzie płacić wszystkim członkom. Teraz jest najlepszy czas by zaprosić znajomego, na wszelki wypadek... Szkolenia w języku angielskim po zapisaniu się na stronie www, na zapleczu w zakładce "News"

Akceptuje I-Payout czyli globalewallet.com.

Zapisy z linka - Paradigm Shift