Dodatkowa praca w amerykańskiej firmie Synergy dla wszystkich
- świeżo startujący w Polsce mlm

Dodatkowa praca dla wszystkich znających obsługę komputera. Wymagana do pracy instalacja komunikatora SKYPE oraz zainstalowany mikrofon komputerowy i głośniki lub słuchawki komputerowe. Dodatkowa praca dla wszystkich chcących reklamowac produkty zdrowotne Synergy na rynku polskimDodatkowa praca dla wszystkich


Stabilna, wypłacalna firma

Synergy World Wide jest to światowej sławy firma, ze stażem 12 lat, działająca w 24 krajach na świecie. Mająca zaplecze finansowe i mocne wsparcie od Nature Sunshine, największego producenta suplementów diety, 40 letniej firmy, notowanej na giełdzie. Synergy wyróżnia się doskonałą jakością produktów, etyką marketingową, właściwym działaniem na nowo otwieranych rynkach, nowoczesnym globalnym planem wynagradzania.Synergy World WideProdukty

Oferowany zestaw produktów trafia dokładnie w potrzeby koniecznego obecnie dbania o zdrowie, poprzez odkwaszanie, oczyszczanie organizmu, przywracanie dobrego działania układowi krążenia, dożywianie organizmu i ochronę przeciwutleniającą. Produkty Synergy sformułowane są przez wybitnych naukowców oraz oparte na nagrodzie Nobla, a działanie potwierdzone naukowymi badaniami. Najwyższy, certyfikowany proces produkcji zapewnia jakość i 100% opisywanego składu Głównym produktem jest ProArgi 9 Plus – L-arginina – główny składnik Produkt oparty na opracowaniach Noblistów. Podwyższa mikro-cyrkulację i podnosi produkcję tlenku azotu w organizmie. L-arginina jest najpotężniejszym naturo-farmaceutykiem, jaki kiedykolwiek odkryto i ma więcej korzyści niż każdy inny naturo-farmaceutyk. Uniwersytet Kolumbia odnosi się do L- argininy jako ,Magicznej kuli" dla sercowo-naczyniowego systemu.

ProArgi9 Plus


Naciśnij na produkt by zdobyć wiecej informacji
Phytolife ProArgi 9+ Mistify

Proszę przeczytać przychylne opinie z fora w internecie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5178897
Dwie puszki ProArgi 9+ można już za 324zł kupić (z wysyłką) po zapisie do firmy Synergy dla wszystkich z problemami układu krążenia, nadciśnieniem itp.(2 puszki wystarczą na 2 miesiące)


Trwa wiele badań nad argininą.
Możliwość zastosowania tego preparatu w leczeniu chorób układu krążenia bada zespół z Warszawy pod kierunkiem prof. Leszka Ceremużyńskiego.
Arginina ma także, jak wykazały badania, istotne znaczenie w leczeniu wspomagającym miażdżycy tętnic kończyn dolnych.
Potwierdzają to badania prowadzone w Poznaniu w Klinice Chirurgii Naczyń, a także badania prowadzone w Krakowie pod kierunkiem prof. Kostki-Trąbki z Collegium Medicum. Badacze z zespołu prof. Leszka Ceremużyńskiego zaprezentowali wyniki trzech badań klinicznych. Najciekawsze z nich to badanie MILAVIT, obejmujące grupę około 1500 pacjentów z zawałem mięśnia sercowego. Pacjentów tych przyjmuje się do szpitala i włącza w badanie w pierwszych 24 godzinach po wystąpieniu zawału. W badaniu tym stosuje się dodatkowo (niezależnie od standardowego leczenia) wspomagane leczenie doustną argininą. Ocenia się także wpływ antyoksydantów na przebieg kliniczny zawału serca. Tak szerokie wieloośrodkowe badania prowadzone są w 37 szpitalach rozrzuconych w całym kraju. Są one zaawansowane, a na opracowanie ich wyników oczekuje się z niecierpliwością, jako że wstępne korzystne obserwacje dają wiele nadziei związanych ze wspomagającym działaniem argininy. Mówiła też o tym dr Aleksandra Goszcz z Krakowa. - Prawidłowa czynność wydzielnicza śródbłonka naczyniowego - podkreśliła - zapewnia płynność krwi, dobry stan naczyń. Pod wpływem takich czynników jak zła dieta, palenie tytoniu, hiperlipidemia, nadciśnienie tętnicze, zmiany hormonalne w przebiegu menopauzy dochodzi do uszkodzenia śródbłonka i do upośledzonego uwalniania tlenku azotu, swoistego ochraniacza śródbłonka, co z czasem prowadzi do upośledzenia ukrwienia w różnych częściach ustroju. W znacznej mierze dotyczy to naczyń kończyn dolnych. Ostatnio zajęliśmy się badaniami, w których ów niedobór tlenku azotu próbujemy wyrównać podając arginine. Pod jej wpływem uzyskaliśmy znaczące wydłużenie czasu bez chromania przestankowego, zaś czas trwania bólu uległ skróceniu, a jego nasilenie zmalało. Poprawił się przepływ krwi. Poprawiły się wskaźniki biochemiczne.

Zobacz - Obraz krwi a produkty Synergy

Synergy już działa na polskim rynku. Start 20 października 2012r.

20 października 2012 r. w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Synergy WorldWide Polska. Celebrowano otwarcie rynku polskiego w Warszawie w Hotelu Mariott. Polska jest 25 krajem do którego weszła Synergy World Wide. Przed otwarciem biznesu załatwiono wymagane wszystkie atesty, powstała strona firmowa w języku polskim, materiały pomocnicze i lokalne dostawy z magazynu w Warszawie. Również wymagania kwalifikowanych indywidualnych zakupów, zostały dostosowane do naszego rynku

Financial


Plan wynagradzania

Ten prosty w zrozumieniu i zarazem BARDZO atrakcyjny plan wynagrodzeń sprawia, że 56% osób zarejestrowanych zostaje z firmą Synergy i rozwija działalność, gdy statystyki ogólne dla mlm pokazują jedynie 19% . Utrzymywanie się w biznesie tak dużej liczby osób daje większą stabilizację i ułatwia budowanie, tym samym pozwala na osiąganie tzw. dochodów stałych. Firma wypłaca 55% z ogólnych obrotów sieci dystrybucyjnej. Szczegóły w załączniku: Zarabiamy z Synergy.pdf
Woman Work at Home


Zapisz sie już dzisiaj

Jest wreszcie wiarygodna firma, z którą możemy naprawdę pracować przez lata.
- Stabilność, zaplecze, dobry zarząd, obecność w Europie
- Strategiczne dla zdrowia produkty
- Świetny Plan Wynagradzania
- Dobry czas aby wystartować...

Zapisy z linku: Synergy zapisy
Jest to strona rejestracji. Na tej stronie uzyskamy nasze ID w Synergy
ID naszego sponsora i nazwisko.
Po dokonaniu zapisu drukuje się formularz pdf startowy i aktywacji,
odpowiednio wypełnia, skanuje i wysyła emailem na adres: serwis@synergyworldwide.com Wypełnienie formularza trzeba uzgodnić ze sponsorem.

Pobierz formularz - Formularz startowy i aktywacji

KTO NIE MA SKANERA MOZE WYSŁAĆ FORMULARZ REJESTRACYJNYI AKTYWACJI AUTOMATYCZNEJ---POCZTĄ NA ADRES-----
Adres do wysyłki formularzy startowych ale tylko drogą pocztową, bo Synergy nie prowadzi biura obsługi klienta stacjonarnego:

Synergy
Ul. Olkuska 7
02-604 Warszawa

- Zapisz się aby uzyskać dodatkowe materiały...

 

Link do strony na SynergyGo SynergyGo