Right Five [SCAM]
Plan Inwestycyjny

Program Right5 podaje, że jest prowadzony przez rzeczywistą firmę o nazwie Silkyway Holdings Inc, zarejestrowaną na Seszelach. Na dowód tego na stronie znajduje się certyfikat firmy, jej adres i nazwisko dyrektora. Nie jest to oczywiście zestaw niemożliwy do wykonania komputerem. Ani w części korporacyjnej, ani w sekcji "Kontakt" nie ma numeru telefonu. Program oferuje dwa plany:

1. 30-dniowy "Day Trader", 5% dziennie przez 30 dni kalendarzowych bez zwrotu depozytu, co daje realnie ok 1,67% dziennie zysku.

2. 7-dniowy "Week Trader", 110% po 7 dniach kalendarzowych bez zwrotu depozytu, co daje realnie ok. 1,43% dziennie zysku.

Mininalna wpłata w obu planach to 20$, a akceptowane procesory to STP, LR, PM i Ego. Równocześnie można mieć do 5 depozytów (ale oczywiście tylko jedno konto) Plan 7-dniowy umożliwia w razie problemu wypłatę depozytu po 7 dniach. Plan Day Trader jest korzystniejszy ale depozyt można wypłacić dopiero po 20 dniach. Ciekawą cechą jest mozliwość powiadamiania o operacjach na koncie SMS-em, ale kosztuje to 10 centów za wiadomość i wymaga uprzedniej weryfikacji numeru telefonu (jest to proste potwierdzenie kodu otrzymanego SMS-em). Oprócz tego konto ma zabezpieczenie przed zmianą IP podobne do tego, jakie jest w LiberyReserve. (można z tego zrezygnować internet z jakiego korzystamy ma zmienne IP) Wpłaty są natychmiastowe, do 48 godzin, a w weekendy nawet dłużej. Minimalna wypłata 2$. Można zażądać tylko jednej wypłaty dziennie na każdy procesor. Nie są pobierane prowizje za wpłatę i wypłatę (oczywiście procesor płatniczy swoją prowizje może pobierać). Nie można mieszać "walut", czyli np. wypłacać na inny procesor niz ten, z którego pochodziła inwestycja. Prowizja za polecanie jednopoziomowa, wynosi 5% od wysokości inwestycji i reinwestycji. Mają bardzo szybki support. Wywiad Money Monitor z adminem Right5 z 8 października 2012 roku: http://www.money-monitor.com/article/view/slug/rightfive-right5-interview

Program jest online od 17 sierpnia 2012.
Scam od 12.10.2012r

Kapitał zainwestowany: 400$ (reinwestycje)
Wypłacono: 80%
Ostatnia wypłata - 12.10.2012r.

Akceptuje Liberty Reserve, Perfect Money, Solid Trust Pay i Ego pay

Zobacz statystyki:


Check out Our status on all monitors Check out who is Alexa The Web Information Company Mmgstat