Współczesne Hyip


W internecie jest bardzo wiele firm i programów oferujących inwestycje o dużej stopie zysku w relatywnie krótkim czasie. Rzeczywiście zysk z inwestycji tego typu jest nieporównywalnie wyższy niż np. zysk wynikający z ulokowania pieniędzy na lokacie bankowej. Choć programów tego typu powstało i powstaje nadal duza ilość tylko nieliczne prowadzone są zgodnie z podstawowymi zasadami prawa. Zyski wiekszości programów Hyip mają sie brać z inwestowania na rynkach walutowych typu Forex lub na giełdach oferujących duże mozliwości zysku. Niestety tylko nieliczne Hyipy mają taki schemat działania. Często sie zdarza, że pieniądze uczestników programu nie są inwestowane nigdzie a zyski starszych uczestników programu opłacane sa pieniędzmi młodszych stażem inwestorów. Tworzy sie klasyczny schemat 'ponzi'. Piramida w której prawdopodobnie zarobią tylko Ci, którzy są na górze struktury. Część inwestorów w takim schemacie nie zarobi nawet grosza i straci bezpowrotnie zainwestowane pieniadze.

Czy inwestować w Hyip? Należy dokładnie przestudiować dostepne w internecie programy Hyip. Przyjrzeć się szczegółowo:

- Kto jest administratorem programu Hyip? Czy nie jest juz znanym w internecie oszustem?

- Jak duża jest popularność programu - należy skorzystać z rankingu Alexa

- Serwis www, czy jest nowoczesny, funkcjonalny.

- Czy jest podany kontakt do firmy.

- Jak szybko działa support firmy

- Jakich procesorów płatniczych używa firma. W przypadku procesorów Payza i PayPal możliwe jest odzyskanie części wkładu zainwestowanego przez założenie sporu

- śledzenia statusu programu na wszystkich monitorach Hyip.


Przykładowe statystyki i monitory dla AVO.net


Polecam używanie google i wyszukiwanie wszelkich informacji dotyczących danego Hyip-a w internecie przed jakimkolwiek inwestowaniem.

Polecam także próbne inwestowanie przed wpłacaniem jakichkolwiek pieniędzy aby zobaczyć jak duże jest rzeczywiste ryzyko lokowania pieniędzy.

Trzeba także pamiętać, że każdy Hyip, nawet ten funkcjonujący na uczciwych zasadach ze względu na duże oprocentowanie obarczony jest pewnym ryzykiem.

Hyip % % % %